Klaaside toonimine

Turvalisus

Kvaliteetse kilega kaetud esiklaas neelab päikesehelgi ja neutraliseerib vastutuleva auto pimestavad tuled. Liiklusavarii või möödasõitva auto rataste alt kogemata lendu läinud kivi tõttu purunevad tugevdatud külg- ja tagaaknad üldjuhul väikesteks teravateks kildudeks, mis vigastavad salongis viibivaid inimesi. Juhul kui klaas on kilega kaetud, on kõigil autoklaasidel kihtklaas ja kilde ei teki.

Mugavus ja säästlikkus

Osa inimesi arvab ekslikult, et klaase toonitakse üksnes auto esteetilise välimuse pärast. See ei ole sugugi nii. Juhul kui klaase toonivad oma ala spetsialistid, siis ei paranda see mitte üksnes turvalisust, vaid ka liikumismugavust. Kvaliteetselt toonitud klaas peegeldab 99% UV-kiirtest ja 94% soojusest tagasi. Seepärast ei ole toonitud klaasidega autos suviti nii palav ega talviti nii külm kui toonimata klaasidega autos, arvestamata sõidukit, kus on kliimaseade. Kvaliteetne kile vähendab salongi polsterduse pleekimist, aitab kaitsta armatuurlauda ja säilitada teie auto kaubanduslikku välimust.

Mis puudutab privaatsust ja konfidentsiaalsust, siis kaitsevad toonklaasid teid võimaliku röövli eest, kes ei saa kohe kõike tuvastada, mis teil autos on. Enamik profivargaid otsib kiiret ja kerget saaki. Pealiskaudne pilk auto salongi aitab neil kindlaks teha, kas sealt on midagi väärtuslikku võtta või mitte.

Autoklaaside toonimise eelised

  • Esteetilisus. Just see on peamine tegur, mille pärast paljud autojuhid otsustavad oma sõiduki klaasid toonida. Ning tõepoolest – klaaside toonimine võimaldab anda autole kallihinnalisema ja esinduslikuma välimuse, värvid lubavad luua auto keredetailidega ühtse terviku.
  • Kaitse pimestavate päikesekiirte eest – väga oluline eelis. Toonklaasid peegeldavad ja peavad kinni osa nähtava spektri valgusest, vähendades väsimust ning parandades seega liiklusohutust.
  • Salongi kaitse pleekimise eest. Kuna toonklaasid peavad UV-kiirguse tõhusalt kinni, siis aitavad need kaitsta salongi polsterdust ja paneele pleekimise eest.
  • Juhi ja kaassõitjate kaitse UV-kiirguse eest. Väheneb UV-kiirguse kahjulik toime inimestele.
  • Kaitse salongi ülekuumenemise eest. Paljude tuntud tootjate kiled ei pea kinni ega peegelda mitte üksnes nähtavat valgust ja UV-kiirgust, vaid ka infrapunakiiri. See võimaldab vältida salongi ülekuumenemist päikseliste päevadega, mis suurendab sõitjate mugavust ja säästab kliimaseadme tööks kasutatavat kütust.
  • Juhi ja kaassõitjate kaitse liiklusavarii korral. Vastupidav toonkile ei lase mehaanilise surve tagajärjel puruneval klaasil kildudeks lennata. Tänu sellele on kildude tekke tõenäosus peaaegu olematu.
  • Klaaside soomustamise võimalus. Mitmed tootjad pakuvad kilesid, mis kaitsevad klaasi tõhusalt eri esemete, sh isegi teatud tulirelvade tekitatud mehaanilise surve purustava jõu eest.
  • Konfidentsiaalsus ja isikliku ruumi kaitse. Paljud autoomanikud suhtuvad auto salongi kui isiklikku ruumi, mida toonklaasid aitavad kõrvalise pilgu eest varjata.

Garantii kehtib 15 aastat.

Oleme parimad selles valdkonnas

15-aastase kogemusega

Teised teenused
Autode poleerimine

Auto kere kaitse kriimustuste ja mõlkide eest

Autotulede toonimine

Tuled kas värvitakse või kleebitakse neile toonkile

Naha värvimine ja parandus

Kõik tööd tehakse võimalikult hoolikalt ja täpselt

Klaaside toonimine

Kvaliteetse kilega kaetud esiklaas neutraliseerib vastutuleva auto pimestavad tuled

Glassfix OÜ