Naha värvimine ja parandus

Naha värvimine ja parandus

Ei tule vast üllatusena, et ka kõige hoolikama kasutamise korral ei saa salongi välismõjude eest täielikult kaitsta. Seda eriti juhul, kui autoomanik kasutab korrapäraselt keemilise puhastuse teenust, mille puhul reagendid muudavad naha pealispinna rabedaks ja halvendavad selle omadusi. Üksikuid detaile – katteid, paneele, ukse vahetükke – on kallis tellida. On ütlematagi selge, et alati võib lasta istmekatteid ja teisi detaile pinguldada, kuid sellisel juhul on originaaliga täpipealt sarnaneva materjali leidmise tõenäosus üksnes 10%. Seepärast eelistavad paljud autoomanikud kasutada sellist teenust nagu auto SALONGI NAHKSISUSTUSE VÄRVIMINE, mis võimaldab kõrvaldada nähtavad defektid ilma suure raha- ja ajakuluta.

Nahksisustuse värvimise eelised

Nahksisustuse restaureerimisel ja värvimisel on hulk eeliseid.
– Kõik tööd tehakse võimalikult hoolikalt ja täpselt, kasutades moodsaid materjale, mis võimaldavad säilitada naha algse pinnakoe.
– Teenus sobib eriti hästi siis, kui soovite restaureerida või värvida salongi üksikut detaili, nt käe- või peatuge. Värvimine võimaldab eseme värvi säilitada, sest värvitoon kohandatakse väga hoolikalt salongi originaaltooniga. Värvitud detaili ei ole võimalik ülejäänust eristada.
– Naha värvimine ei võta kaua aega. Olenevalt salongi kahjustustest kulub nahksisustuse täielikuks värvimiseks kõige rohkem 2–3 päeva. Salongi kahjustatud esemete vahetamine uute vastu ei nõua autoomanikult mitte üksnes suurt raha-, vaid ka ajakulu. Ainuüksi uute katete õmblemine võtab vähemalt 2–3 nädalat, rääkimata töömahukast ja aeganõudvast materjali valimisest, et leida originaaliga kõige sobivam värv ning pinnakude.
Olenevalt autoomaniku soovist on võimalik salongi värvi värskendada või anda sellele teise värviga hoopis uus ilme.
– Salongi värvimine on soodne. See maksab tunduvalt vähem kui detailide pinguldamine või uute vastu vahetamine. Sealjuures ei ole värvitud nahk halvema kvaliteedi ega välimusega kui uus.

Kuidas värvimine toimub?

Esmalt puhastatakse salong hoolikalt, kasutades moodsaid ja nahka mittekahjustavaid tehnoloogiad. Seejärel kõrvaldatakse vajaduse korral defektid, pärast mida puhastatakse nahkpinnad rasvast, et värv nakkuks võimalikult hästi.
Kui eelmainitud tööd on tehtud, siis kaetakse mittevärvitavad detailid kinni. Seejärel võib asuda värvi peale kandma.

Autosalongi värvimise tulemusel:

  • jäävad nahkpinnad pehmeks ja elastseks;
  • säilivad materjali ühtlus ja selle kasutusomadused;
  • võivad kaduda naha deformatsioonid, kokkutõmbumine või karedus;
  • taastuvad salongi värv ja selle eriefektid (kuld, hõbe, pärlmutter).

Oleme parimad selles valdkonnas

15-aastase kogemusega

Teised teenused
Autode kiletamine

Auto kere kaitse kriimustuste ja mõlkide eest

Autotulede toonimine

Tuled kas värvitakse või kleebitakse neile toonkile

Naha värvimine ja parandus

Kõik tööd tehakse võimalikult hoolikalt ja täpselt

Klaaside toonimine

Kvaliteetse kilega kaetud esiklaas neutraliseerib vastutuleva auto pimestavad tuled

Glassfix OÜ
VOTA ÜHENDUST

(+372)  5660 6138