Autoklaasi parandus

Autohoolduse maailmas on esiklaasi tekkinud mõrade parandamine mitte lihtsalt ülesanne, vaid kunst, mis nõuab professionaalsust ja detailidele tähelepanu pööramist. Kolmest kihist koosnev esiklaas kaitseb meid ju välismõjude eest ja tagab sõiduohutuse.

Klaasi parandamist võimaldab tehnoloogia seisneb vigastuse tühimike täitmises spetsiaalse polümeerseguga, millele järgneb selle kristalliseerimine ultraviolettkiirguse toimel. Tulemuse kvaliteet sõltub otseselt selle protsessi läbiviimise hoolikusest – mida paremini on tühimik täidetud, seda vastupidavam on taastus.

Kui aga vigastus puudutab klaasi sisemist kihti, ei saa selle struktuuri enam taastada ja klaasivahetusest pole pääsu.

Ärge unustage, et tuuleklaasi täkete parandamine sõltub paljudest teguritest, muu hulgas spetsialisti meisterlikkusest ning kasutatavate materjalide ja seadmete kvaliteedist. Siiski on mõndagi ka teie kätes, näiteks klaasi eelnev ettevalmistus. Mida vähem pori ja kõrvalisi aineid enne parandamist vigastatud piirkonda sattub, seda parem ja kestvam on tulemus.

Millised eelised on tuuleklaasi parandamisel võrreldes selle vahetusega?

Tuuleklaasis olevate täkete parandamine pole lihtsalt klaasi tervikluse taastamine – see on ka oluline samm ohutuse ja keskkonnakaitse poole. Klaasi asendamisega võrreldes on selle parandamisel terve rida eeliseid.

Esiteks aeg. Esiklaasi parandamine võtab tunduvalt vähem aega kui uue vastu vahetamine. Kõigest 30-60 minutit ja teie sõiduki esiklaas on jälle tugev ja töökindel. Tuuleklaasi parandamine säästab teie aega, kuna te ei pea ootama, millal klaas vahetatud saab.

Veel üheks eeliseks on panus keskkonnahoidu. Auto klaaside parandamine aitab kaasa jäätmete tekke ja negatiivsete keskkonnamõjude vähendamisele. See vähendab klaaside tootmisel ja utiliseerimisel tekkivaid jäätmeid ning kemikaalide kasutamist ja kärbib uue klaasi transpordile tehtavaid kulutusi.

Kokkuvõttes on tuuleklaasi parandamine mitte ainult säästlik ja ajaliselt kasulik lahendus, vaid ka vastutustundlik viis keskkonna säästmiseks ja liiklusohutuse tagamiseks.

Oleme parimad selles valdkonnas

15-aastase kogemusega

Teised teenused
Autode poleerimine

Auto kere kaitse kriimustuste ja mõlkide eest

Autotulede toonimine

Tuled kas värvitakse või kleebitakse neile toonkile

Naha värvimine ja parandus

Kõik tööd tehakse võimalikult hoolikalt ja täpselt

Klaaside toonimine

Kvaliteetse kilega kaetud esiklaas neutraliseerib vastutuleva auto pimestavad tuled

Glassfix OÜ
VOTA ÜHENDUST

(+372)  5660 6138